tu jesteś: O nas /

Firma LIVISTO Sp. z o.o. od 2003 roku działała na rynku krajowym w sektorze hurtowego obrotu produktami leczniczymi weterynaryjnymi.

03 marca 2017 roku aniMedica Polska Sp. z o.o. zmieniła nazwę na LIVISTO Sp z o.o., które jest częścią LIVISTO Group. W skład LIVISTO Group wchodzą firmy, mające swoje siedziby w różnych krajach: w Niemczech - aniMedica GmbH i aniMedica Herstellungs, w Szwajcarii - Dr. E. Graeub, w Hiszpanii - Invesa Industrial Veterinaria S.A. wraz ze swoimi oddziałami w Rosji i El Salvadorze oraz Trei we Włoszech. Pracują one nad rozwojem produktów leczniczych weterynaryjnych o wysokiej jakości, które następnie produkują, sprzedają oraz eksportują na cały świat.

aniMedica Polska na początku swojej działalności usytuowana została w Wejherowie w województwie pomorskim i zatrudniała 5 pracowników, w tym 3 przedstawicieli regionalnych, którzy pracowali na terenie całej Polski. W portfolio firmy znajdowało się wówczas 6 produktów: aniprazol, anipracit, fenbendazol, aniclox, cloxamed i aniclindan. Nadal są one obecne w ofercie sprzedaży, a niektóre z nich do tej pory są jedynymi tego rodzaju w Polsce.

W miarę upływu czasu firma systematycznie rozwijała się, tworzono kolejne działy: Zamówień i Sprzedaży, R&D oraz Marketingu. W 2010 roku nastąpiło przeniesienie siedziby firmy do Gdyni. Obecnie zatrudnionych jest 17 pracowników, w tym 9 przedstawicieli regionalnych. Oferta handlowa również się powiększyła. Posiadamy 87produktów z różnych grup terapeutycznych przeznaczonych zarówno dla zwierząt towarzyszących jak i dla zwierząt gospodarskich. Należą do nich antybiotyki, hormony, anestetyki, preparaty przeciwpasożytnicze, kardiologiczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, produkty pielęgnacyjne oraz mieszanki paszowe uzupełniające. Na tym z pewnością się nie skończy, wkrótce zostaną wprowadzone nowe preparaty na polski rynek.

LIVISTO Sp. z o.o. za główny cel swojej działalności stawia sobie dostarczanie lekarzom weterynarii produktów najwyższej jakości, których zarówno działanie jak i praktyczne zastosowanie zostało sprawdzone na wielu bardzo wymagających rynkach Europy Zachodniej, w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Francja, Holandia, Irlandia, Hiszpania, Szwecja i innych, zarówno z Unii Europejskiej jak i spoza niej.

Dążeniem firmy jest pomoc lekarzom w prowadzeniu nowoczesnej praktyki weterynaryjnej w oparciu o skuteczne, bezpieczne i niezawodne produkty farmaceutyczne, mieszanki paszowe uzupełniające i środki pielęgnacyjne, które przyczyniają się do poprawy dobrostanu zarówno zwierząt towarzyszących jak i gospodarskich.

Team LIVISTO Sp. z o.o.

wyżej wydruk strony
kontakt | warunki korzystania | polityka ochrony danych osobowych | znak towarowy