tu jesteś:

Witamy na stronie aniMedica Polska Sp. z o.o.

Dobrze trafiłeś jeśli masz taki sam cel jak my: Zdrowie zwierząt

  • Jako hodowcy zwierząt gospodarskich wiemy, że tylko ze zdrowymi i mocnymi zwierzątami gospodarskimi produkty spożywcze pochodzenia zwierzęcego na naszym rynku będą najwyższej jakości.
  • Jako właściciele zwierząt towarzyszących wiemy, że dobra kondycja zdrowotna jest warunkiem ich szczęśliwej egzystencji.

Jako aniMedica Polska Sp. z o.o. należymy do ANIMEDICA GROUP. Firma ta znajduje się w pierwszej 10-tce największych producentów leków weterynaryjnych i dodatków paszowych na terenie Niemiec. Stale pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, a nasze leki są sprzedawane i chętnie używane w wielu krajach zarówno Uni Europejskiej, jak i poza jej granicami, a także na innych kontynentach.

Zapraszamy do zwiedzania naszej strony zarówno lekarzy weterynarii, którzy będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych produktów i aktualnych promocji, ale także wszystkich, którzy chcieliby uzupełnić swoją wiedzę w zakresie podstawowych schorzeń, pielęgnacji i behawioryzmu, czy to zwierząt gospodarskich, czy też swoich domowych pupili.

Pozostałe oddziały ANIMEDICA GROUP znajdują się w Salwadorze, Rosji i we Włoszech.

wyżej wydruk strony
kontakt | warunki korzystania | polityka prywatności | znak towarowy