tu jesteś:

Witamy na stronie aniMedica Polska Sp. z o.o.

Jako aniMedica Polska Sp. z o.o. należymy do ANIMEDICA GROUP. Firma ta znajduje się w pierwszej 10-tce największych producentów leków weterynaryjnych i dodatków paszowych na terenie Niemiec. Stale pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, a nasze leki są sprzedawane i chętnie używane w wielu krajach zarówno Uni Europejskiej, jak i poza jej granicami, a także na innych kontynentach.

ANIMEDICA Group umacnia swoją obecność na rynku międzynarodowym pod jedną unikalną marką

ANIMEDICA POLSKA należy obecnie do ANIMEDICA Group, której główna siedziba mieści się w Niemczech. Od 2003 roku ANIMEDICA Group rozrasta się na rynku międzynarodowym poprzez tworzenie spółek zależnych takich jak ANIMEDICA POLSKA w Polsce oraz przejęcie kilku firm takich jak DR. GRAEUB w Szwajcarii, INVESA w Hiszpanii wraz z jej spółkami zależnymi LHISA w Ameryce Środkowej i LIRUS w Rosji oraz w ostatnim czasie TREI we Włoszech. Dotychczas każda z firm prowadziła działalność w oparciu o swoją silną markę, która była wypracowana przez wiele lat.

Po ocenie strategii ANIMEDICA Group stwierdziliśmy, że pozostawienie poszczególnych marek nie współgra z rozwojem firmy na rynku międzynarodowym. W wyniku długiego i owocnego procesu twórczego ANIMEDICA Group, w skład której wchodzi ANIMEDICA POLSKA, opracowała nową markę:

LIVISTO

W przyszłości ANIMEDICA POLSKA będzie działała pod tą marką, a zmiana rozpocznie się pod koniec 2016 roku. Niezbędne zmiany są złożone oraz wymagają czasu, dlatego będą przeprowadzane w trakcie kolejnych miesięcy.

Liczymy na kontynuację naszej dobrej, godnej zaufania współpracy z klientami.

Pozostałe oddziały ANIMEDICA GROUP znajdują się w Salwadorze, Rosji i we Włoszech.

wyżej wydruk strony
kontakt | warunki korzystania | polityka prywatności | znak towarowy